IP: 93.119.26.5:7777

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Police Department - Reclamatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Ema*

Data de inscriere : 30/07/2014
Varsta : 22
Localizare : Paradise..

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 17 Mar - 21:30

claudiuneagoe303 a scris:
Nick-ul tau:Clau.N
Nick-ul celui reclamat:VaSiLe97
Descriere:w2 fara sa nu fac nimic doar ce intrasem si cica neplatirea amenzii Robert.B numai prosti bagi i-a masuri te rog frumos!
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hai sa iti explic eu cum sta treaba avand in vedere ca putin te duce capu si n-ai cum sa gandestii o astfel de situatie, dupa cum se vede tu tocmai ai intrat pe joc , probabil cel pe care la somat inainte Vasile97 a dat /q si practic cand ala a dat /q tu ai intrat pe acelas ID si automat ti-a dat tie fara intentie , copilu` strazii fara pic de gandire , puteai frumos sa ii dai /sms sa ii zici ca a gresit ID nu sa faci repede post , copil cretin.
Sus In jos
Alex_Berzeus

Data de inscriere : 04/10/2014

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 17 Mar - 21:33

Mr. Alex a scris:
Nick-ul tau: Alex0ne
Nick-ul celui reclamat: Alex_Berzeus
Descriere: Incepe sa traga dupa noi, fara motiv, vine la noi HQ, impreuna cu eTcon, trag in noi, noi ripostam, primesc w2, dupa care el vine iar, il omor, si din greseala imi omor coelgu primesc w4 si ALex_B Imi da W6 fara sa ma someze
Dovezi (Screnshot + Martor: Fllow08):
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Deci : Alex eu am pus contract pe etcon si el pe mine ca aveam chef de fuga , ati venit dupa noi si noi am venit hq sa vedem daca va faceti treaba ca pusesem contracte , unul pe celalalt . Voi ati inceput sa trageti in noi , noi ce era sa facem ?? Sa stam pentru ca esti tu un j.e.g.o.s ?? Aveai w2 si am venit hq dupa tine erati 2 tu si cu inca unu , cum am intrat ati inceput sa trageti in mine ce era sa fac , " bravo frate , mai omoara-ma ca sunt eu %^@&# si tu destept ?? " Scuteste-ma ..
Se vede si in video ca tu ai tras in noi ( mine ) eu logic ca am tras in tine nu am stat pentru ca nu sunt fraierul nimanui . Si nu am venit dupa voi casa va omoram , numai mintiti ca niste nesimtiti fara respect .
Sus In jos
VaSsY

Data de inscriere : 10/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 17 Mar - 21:34

Mda dar asa sunt unii si ia dat si /clear SOIM
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   

Sus In jos

Police Department - Reclamatii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10