IP: 93.119.26.5:7777

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Police Department - Reclamatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
hitman5004

Data de inscriere : 01/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 14:47

Veyron a scris:
FlorentinoGPL a scris:
Veyron a scris:
Nick-ul tau: Veyron
Nick-ul celui reclamat: iDe
Descriere: DB ... a facut si DM dar nu l-am prins in SS ... 

Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
P.S: Luci sper sa iei masuri.

"P.S. Luci sper sa iei masuri." serios?  dar ce a făcut ma așa grav in cat sa "ia masuri" ? Parca o face intenționat si pe toți playerii pe care ii prinde..face si dm...adu dovezi clare nu doar vorbe.
N-ai dreptul sa te bagi Wink esti un ratat si pe server esti mare "smecher"

Si ca sa stii si tu , ca membru al departamentului n-ai voie sa faci DB , doar pe runner Wink

Prietene tu de ce crezi ca nu am primit interdictie ? Pentru ca bnzz si-a dat seama ca e un bug vizual . Da tu copil de 10 ani nu ai cum sa intelegi ..
Sus In jos
Robert.B

Data de inscriere : 05/03/2014
Varsta : 48
Localizare : Stau in colivie , in cap am o palarie .

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 19:25

iDe nu primeste nimic.

Am mai auzit eu de ''smecheri'' din astia.

Iar care nu face parte din Police Department/nu are nicio legatura cu reclamatie este rugat sa nu se mai bage pe aici.
Sus In jos
Mr. Alex

Data de inscriere : 03/12/2014
Varsta : 28
Localizare : Tulcea

MesajSubiect: Plangere iDe   Sam 7 Mar - 23:03

Nick-ul tau: Alex0ne
Descriere: Nu e prima oara cand omu o cauta cu mine, pe motivul ca sunt hitman. Nu m-a lasat sa-mi fac contractul (Video 1) mi-a dat kill fara motiv | Si a doua oara..da in mine, eu evident RASPUND (autoaparare), si imi da wanted4 (vrea si el activitate) (Video 2)
Dovezi (Screnshot / Video):
Sus In jos
hitman5004

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:07

Mr. Alex a scris:
Nick-ul tau: Alex0ne
Descriere: Nu e prima oara cand omu o cauta cu mine, pe motivul ca sunt hitman. Nu m-a lasat sa-mi fac contractul (Video 1) mi-a dat kill fara motiv | Si a doua oara..da in mine, eu evident RASPUND (autoaparare), si imi da wanted4 (vrea si el activitate) (Video 2)

Deci in video-ul acesta se vede totul . Post facut inutil . Eu atacam aiurea ca apasam pe touch pad-ul laptopului si erai tu acolo , mare chestie . Te-am atacat o singura data , dupa tu ai inceput ca un taran ce esti sa ataci . Ti-am zis sa termini . Se vede in video ca te-am si somat daca te predai si nu ai raspuns , se vede ca m-ai atacat . Iti trebuie multa minte sa faci postul acesta . Te-am omorat pentru ca ai tras in mine inainte sa incepi videoul , deaia nu te-am lasat sa faci contractul . Cred ca nu ai mai mult de 10 ani
Sus In jos
FlorentinoGPL

Data de inscriere : 15/04/2014
Localizare : Dolj

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:15

Sunt coleg cu el, am dreptul de a comenta. Nu uita cate posturi mi-ai făcut mie foarte inutile, este unu dintre ele si acesta.

1. Când ești undercover toată lumea poate trage.
2. Tu zici ca nu te lasasa îți faci contractul, așa faceți toți si daca va lăsa omul il omorâți.
3. in al doilea video am fost si eu pe acolo si pana sa îți dea un bulan la mishto tu mai dăduseși in maya si in el...după se vede clar ca insiști si o cauți cu lumânarea.

P.S.: Tu nu te- ai saturat sa îți pierzi timpul cu plângeri aiurea? In video se vede ca dai ca butu in el.
Sus In jos
Mr. Alex

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:15

Citat :
Deci in video-ul acesta se vede totul . Post facut inutil . Eu atacam aiurea ca apasam pe touch pad-ul laptopului si erai tu acolo , mare chestie . Te-am atacat o singura data , dupa tu ai inceput ca un taran ce esti sa ataci . Ti-am zis sa termini . Se vede in video ca te-am si somat daca te predai si nu ai raspuns , se vede ca m-ai atacat . Iti trebuie multa minte sa faci postul acesta . Te-am omorat pentru ca ai tras in mine inainte sa incepi videoul , deaia nu te-am lasat sa faci contractul . Cred ca nu ai mai mult de 10 ani

Ok, politist "cinstit", arata dovada ca am tras in tine inainte sa fac video (unde sa se vada ora in special) =)) si amandoi stim ca nu ai. si 2 la mana, nu ai cum sa scrii "/pee" si dupa sa ti se blocheze padul si sa dai de atata ori FIX SPRE mine (adica ce ai zis in mintea ta de copil plictisit: bai, daca tot s'a blocat hai sa-l indrept spre bou ala de hitman,si asa nu'i suport) si dupa ai scri stai cuminte, ca sa te scoti. adica tu ce crezi ca poti sa ma omori si dupa sa'mi spui SCUZE? Smile)) Eu zic, ca dupa ce vdevi un jucator FAIR PLAY, atunci fa gura mare! dar pana atunci VREAU DOVEZI, ca am tras in tine.
Sus In jos
Mr. Alex

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:22

FlorentinoGPL a scris:
Sunt coleg cu el, am dreptul de a comenta. Nu uita cate posturi mi-ai făcut mie foarte inutile, este unu dintre ele si acesta.

Daca tot ai comentat pune si o dovada, te rog..ca asa toti stim sa dam din gura.. Si asa mai personal: Nu te mai caca atat pe tine, ca amandoi stim ca-ti place sa ne enervezi pe noi Hitmani omorandune cand stam pe undercover cu pretextul: VAI IMI ERA ASA DE FRICA DE HIMAN INCAT L-AM OMORAT CA MA C A C A M PE MINE DE FRICA NUMAI CAT II VAD. Hai ma...florentino, ce dreku... Toti stim cat de pervers si javra esti. faci lumea sa vb la jail si astepti sa dea enter si ii scoti pe 1kk...bai perversule...bai fi cuminte mai
Sus In jos
hitman5004

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:35

Mr. Alex a scris:
Citat :

Ok, politist "cinstit", arata dovada ca am tras in tine inainte sa fac video (unde sa se vada ora in special) =)) si amandoi stim ca nu ai. si 2 la mana, nu ai cum sa scrii "/pee" si dupa sa ti se blocheze padul si sa dai de atata ori FIX SPRE mine (adica ce ai zis in mintea ta de copil plictisit: bai, daca tot s'a blocat hai sa-l indrept spre bou ala de hitman,si asa nu'i suport) si dupa ai scri stai cuminte, ca sa te scoti. adica tu ce crezi ca poti sa ma omori si dupa sa'mi spui SCUZE? Smile)) Eu zic, ca dupa ce vdevi un jucator FAIR PLAY, atunci fa gura mare! dar pana atunci VREAU DOVEZI, ca am tras in tine.

Eu nu inteleg de ce suferi si te ataci ca un copil %^@&# , cum am spus si pe joc iq tau e sub limita . Unde am spus eu ca mi s-a blocat padul ? Am spus ca dadeam in el fara sens . Cum a spus si Florentino cand esti undercover toti pot sa te atace . Te-am atacat odata , ai murit ca ti-am dat un pumn ? Dupa tu ai continuat sa ma ataci ca sa demonstrezi cat de mult suferi . Ti-am zis sa termini si tot ai continuat . Uita-te putin la tine ca mai ai putin si incepi sa plangi , la varsta care ai scris ca o ai pe forum , nu ti se pare destul de aiurea sa suferi in asa hal pentru un joc de rahat ? Smile))
Sus In jos
Mr. Alex

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:45

Citat :
Eu nu inteleg de ce suferi si te ataci ca un copil %^@&# , cum am spus si pe joc iq tau e sub limita . Unde am spus eu ca mi s-a blocat padul ? Am spus ca dadeam in el fara sens . Cum a spus si Florentino cand esti undercover toti pot sa te atace . Te-am atacat odata , ai murit ca ti-am dat un pumn ? Dupa tu ai continuat sa ma ataci ca sa demonstrezi cat de mult suferi . Ti-am zis sa termini si tot ai continuat . Uita-te putin la tine ca mai ai putin si incepi sa plangi , la varsta care ai scris ca o ai pe forum , nu ti se pare destul de aiurea sa suferi in asa hal pentru un joc de rahat ? Smile))

in primul rand..nu eram undercover cand ai dat in mine, fara sens. si in al doile rand, nu ma mai judeca tu pe mine dupa varsta..ca ma /pee pe tine de r a h a t cu ochi. te'n cariciu meu de idot, auzi ma dadea in pad fara sens..pai daca ai tarata in cap si nu te ajuta acoperisul ti-am aratat ca iti dau de'ti suna apa in cap daca nu'ti vezi de factiunea ta. dai tu in mine ca esti mare politist..na sa te saturi.. si asta e ultimul replay..poti da dai din p i z d a si sa vi cu vorbe goale cat vrei, eu nu bag in seama animalele..si da IQ meu e muuuul sub al tau, daca ai incepe de la coada la cap Wink
Sus In jos
hitman5004

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Sam 7 Mar - 23:53

Mr. Alex a scris:
Citat :

in primul rand..nu eram undercover cand ai dat in mine, fara sens. si in al doile rand, nu ma mai judeca tu pe mine dupa varsta..ca ma /pee pe tine de r a h a t cu ochi. te'n cariciu meu de idot, auzi ma dadea in pad fara sens..pai daca ai tarata in cap si nu te ajuta acoperisul ti-am aratat ca iti dau de'ti suna apa in cap daca nu'ti vezi de factiunea ta. dai tu in mine ca esti mare politist..na sa te saturi.. si asta e ultimul replay..poti da dai din p i z d a si sa vi cu vorbe goale cat vrei, eu nu bag in seama animalele..si da IQ meu e muuuul sub al tau, daca ai incepe de la coada la cap Wink

Cu ce ai spus aici chiar demonstrezi ca ai un iq "foarte ridicat" ,deci vorbesti ca un taran cred ca si taranii vorbesc mai frumos ca tine . Esti prea frustrat , te ataci si suferi pentru un rahat de joc . Ce ai vrut sa imi demonstrezi daca ma ataci ? Ca esti un mare %^@&# ? Esti foarte smecher ca ma bati intr-un joc de imi suna apa in cap Smile))))))
Apelezi la injurii deoarece nu mai sti ce sa spui ? Tipic la toti retardatii din ziua de azi .
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 8 Mar - 16:11

iDe primeste nimic.

Vad ca tu ti-o cauti , tu il provoci.
Sus In jos
SoiMaR

Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pe Soare

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 8 Mar - 18:46

Nick-ul tau:Soim
Nick-ul celui reclamat:Maya
Descriere:Am anuntat pe /d ca 94 (GuN) e al meu si ea la furat.Nu-i frumos din partea ei.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Wanted List)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Aici l-am anuntat)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Si aici ia dat ea arrest)

Sus In jos
Maya

Data de inscriere : 04/01/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 8 Mar - 20:36

SoiMaR a scris:
Descriere:Am anuntat pe /d ca 94 (GuN) e al meu si ea la furat.Nu-i frumos din partea ei.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Aici l-am anuntat)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Si aici ia dat ea arrest)

Ma SOIM, erai pe irc cand a zis GuN. pe /i sa-l arestez eu, cand ai vazut ca a zis sa-l arestez eu ai anuntat tu imediat. Nu e frumos.
Sus In jos
SoiMaR

Data de inscriere : 08/06/2014
Varsta : 22
Localizare : Pe Soare

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 8 Mar - 20:57

Maya a scris:
SoiMaR a scris:

Ma SOIM, erai pe irc cand a zis GuN. pe /i sa-l arestez eu, cand ai vazut ca a zis sa-l arestez eu ai anuntat tu imediat. Nu e frumos.
M-am dus dupa el i-am zis dat avertizare daca se preda sau nu.Ca venea spre PD l-am considerat un Da.Si am anuntat pe /d .Asa si ce daca ati vorbit pe /irc?Am anuntat nu trebuia sa-i dai tu arrest.
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 9 Mar - 20:19

Maya incearca sa fii corecta , trebuie sa anunti pe /d nu pe IRC.

La urmatoarea abatere primesti fwarn.
Sus In jos
bebe@mic

Data de inscriere : 12/01/2015
Varsta : 26

MesajSubiect: Plangere TriX   Lun 9 Mar - 21:40

Nick-ul tau: bebe
Nick-ul celui reclamat: TriX
Descriere: Mi-a dat runner cand am spus ca ma predau
Dovezi (Screnshots):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
TriX

Data de inscriere : 31/08/2014
Varsta : 19
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 9 Mar - 21:47

bebe@mic a scris:
Nick-ul tau: bebe
Nick-ul celui reclamat: TriX
Descriere: Mi-a dat runner cand am spus ca ma predau
Dovezi (Screnshots):

Te-am somat de 10x si faceai misto (ma suni sa te predai?) nu stau 2 ani dupa tine : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 9 Mar - 21:54

TriX nu primeste nimic.
Sus In jos
mihalcea9222

Data de inscriere : 19/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 10 Mar - 16:03

Nick-ul tauDany_Dany92
Nick-ul celui reclamat:Alex_Berzeus
Descriere:mergeam in spatele lui si a oprit sa-mi ceara actele , apoi amenda. mia confirmat ca are dovada "ss" desi nu are consider ca face asa doar pentru a face bani din amenzi rog sa verificati. el considera ca din nimicurile astea scapa mereu.
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 10 Mar - 16:07

mihalcea9222 a scris:
Nick-ul tauDany_Dany92
Nick-ul celui reclamat:Alex_Berzeus
Descriere:mergeam in spatele lui si a oprit sa-mi ceara actele , apoi amenda. mia confirmat ca are dovada "ss" desi nu are consider ca face asa doar pentru a face bani din amenzi rog sa verificati. el considera ca din nimicurile astea scapa mereu.
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu face parte din Police Department.
Sus In jos
brebobo99

Data de inscriere : 22/08/2013

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 10 Mar - 17:21

Nick-ul tau: FoRg3
Nick-ul celui reclamat: Suleyman
Descriere: Dm complet aiurea si inutil, in conditiile in care nu am wanted, nu atac pe nimeni, nu injur pe nimeni + perchezitionare fara sens.
Dovezi (Screnshots / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
L@D

Data de inscriere : 27/09/2014

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mier 11 Mar - 14:51

brebobo99 a scris:
Descriere: Dm complet aiurea si inutil, in conditiile in care nu am wanted, nu atac pe nimeni, nu injur pe nimeni + perchezitionare fara sens.
Dovezi (Screnshots / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Suleyman nu face parte din Police Departamen!!
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mier 11 Mar - 20:28

brebobo99 a scris:

Nu face parte din Police Department.
Sus In jos
SheeP01

Data de inscriere : 05/03/2015
Localizare : Acas..

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Joi 12 Mar - 15:13

Nick-ul tau:SheeP
Nick-ul celui reclamat:xSrY
Descriere:Pai am avut w3 am zis ca ma predau si de odata runner+kill in ss se vede ca ma duceam spre pd iar el vine si imi da w6 si kill.
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
xSrY

Data de inscriere : 19/01/2014
Varsta : 20
Localizare : Targu-Jiu

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Joi 12 Mar - 15:25

SheeP01 a scris:
Nick-ul tau:SheeP
Nick-ul celui reclamat:xSrY
Descriere:Pai am avut w3 am zis ca ma predau si de odata runner+kill in ss se vede ca ma duceam spre pd iar el vine si imi da w6 si kill.
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Unde ai zis ma ca te predai ai inceput sa mergi cu alt+w si sunt 20 de sec de cand ti-am zis daca te predai si cand ti-am dat runner nu este niciun "da" sau "ma predau" pe acolo uite aici ss-urile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   

Sus In jos

Police Department - Reclamatii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GTA Pro - Romania | Official Forum :: Factions :: Police Department-
Mergi direct la: