IP: 93.119.26.5:7777

AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Police Department - Reclamatii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Robert.B

Data de inscriere : 05/03/2014
Varsta : 48
Localizare : Stau in colivie , in cap am o palarie .

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 24 Feb - 21:14

Turbatu & Folow nu fac parte din Police Department.
Sus In jos
Dragos.Andrei04

Data de inscriere : 11/12/2014
Varsta : 15
Localizare : Acasa la soara lu' ViKz

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mier 25 Feb - 14:38

Nick-ul tau: Big.sm0k3
Nick-ul celui reclamat: F0r3sT
Descriere: Pana mea frate,esti cam "Smecher" tu,sper sa fi demis,nu e prima data cand faci destea
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
viTo29

Data de inscriere : 25/12/2014

MesajSubiect: Reclamatie F0r3st   Mier 25 Feb - 15:59

Nick-ul tau:viTo
Nick-ul celui reclamat:F0r3st
Descriere:Imi da w1 ca m am urcat in masina de politie dupa ma duce la sectie si ma omoara
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Dragos.Andrei04

Data de inscriere : 11/12/2014
Varsta : 15
Localizare : Acasa la soara lu' ViKz

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mier 25 Feb - 16:05

Dragos.Andrei04 a scris:
Nick-ul tau: Big.sm0k3
Nick-ul celui reclamat: F0r3sT
Descriere: Pana mea frate,esti cam "Smecher" tu,sper sa fi demis,nu e prima data cand faci destea
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
,Iaute inca o poza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Ofticatule,vad ca "te caci" pe el de pd,sper sa fi demis prostu drq
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mier 25 Feb - 17:47

F0r3st - DEMIS.

Nu tin asemenea de specimene in factiune. Ori esti serios ori salut.
Sus In jos
Hubba

Data de inscriere : 03/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Vin 27 Feb - 14:55

Nick-ul tau:Hubba
Nick-ul celui reclamat:Whiteman
Descriere:Cica pastile ilegale,se vede clar la /stats ca nu am nimic! imi da amenda,nu o platesc>imi da w2,cand sa ma dau jos din masina sa ma predau imi da w6 si ma omoara..
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Whiteman

Data de inscriere : 09/03/2014
Varsta : 17
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Vin 27 Feb - 19:26

Sa iti cada tie netul 1 luna daca minti . "Cand sa ma dau jos din masina sa te urci la mine..." bai desteptule tu nici nu coborai din masina , ma rugam de tine sa accepti amenda dupa sa te predai . Video se vede discutia noastra [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Vin 27 Feb - 19:34

Hubba a scris:
Nick-ul tau:Hubba
Nick-ul celui reclamat:Whiteman
Descriere:Cica pastile ilegale,se vede clar la /stats ca nu am nimic! imi da amenda,nu o platesc>imi da w2,cand sa ma dau jos din masina sa ma predau imi da w6 si ma omoara..
Dovezi (Screnshot / Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu primeste nimic.

La /stats nu apare , dar cand te perchezitioneaza el se vede.
Sus In jos
Mr. Alex

Data de inscriere : 03/12/2014
Varsta : 27
Localizare : Tulcea

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 10:13

Nick-ul tau: Alex0ne
Nick-ul celui reclamat: Andrey
Descriere: Ma opreste pe dreapta, ma perchezitioneza, imi gaseste drugs, si imi da amenda. Pana aici totul bine, dar dupa imi confinsca permisul Neutral si ma mai face si P R O S T dupa ce-i spun ce a facut Smile))
Dovezi (Screnshot + Video): VIDEO: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] & POZE: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
PuNcTu

Data de inscriere : 17/11/2013
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:33

Nick-ul tau: PuNcTuLeTz
Nick-ul celui reclamat: kNd
Descriere: Imediat ce-mi spune daca ma predau nici nu apuc sa raspund si imi da runner.
Dovezi (Screnshot + Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
d1991b

Data de inscriere : 17/01/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:38

PuNcTu a scris:
Descriere: Imediat ce-mi spune daca ma predau nici nu apuc sa raspund si imi da runner.
Dovezi (Screnshot + Video): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Decat "mai tragi mult" mai bine ziceai "Da" si era destul....dar tu mergeai in continuare cu masina
Sus In jos
PuNcTu

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:40

kNd98 a scris:
PuNcTu a scris:
Decat "mai tragi mult" mai bine ziceai "Da" si era destul....dar tu mergeai in continuare cu masina

Aștept dovezi, in ss se vede clar cum că m-ai somat decât 1 dată și la câteva secunde mi-ai dat runner.
Sus In jos
Andrey:D

Data de inscriere : 28/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:48

Da alex ti-am luat permisul. Imi pare rau dar am apasat din greseala de 2 ori enter mai exact am tinut mai mult mana pe el si carnetul de conducere fiind primul din lista s-a confiscat, imi pare rau,mi-am cerut scuze si in joc, imi accept pedeapsa...
Sus In jos
d1991b

Data de inscriere : 17/01/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:51

kNd98 a scris:
PuNcTu a scris:
Nu ai zis la somatie ca te predai si eu ti-am dat runner.Punct!
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 11:58

andrey ... chiar nu stiu ce-i cu el dar in fine..
kNd las-o mai moale nu dispera atata.
Sus In jos
GuN*

Data de inscriere : 22/12/2014
Varsta : 17
Localizare : Dubai

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 16:53

Nick-ul tau:GuN.
Nick-ul celui reclamat:KnD
Descriere:Abuz de tazer(aveam contract si cum n-a putut sa ma nimereasca , mi-a dat tazer)
Sus In jos
linux115

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Dum 1 Mar - 18:41

Nick-ul tau:Mihay_Mihau
Nick-ul celui reclamat:TuRbAtU
Descriere:Da w6 degeaba,pentru ca iam zis ca sa ma duca un prieten la pd,avea pe altu in spate
Dovezi (Screnshot / Video):http://postimg.org/image/dih10uij5/
Sus In jos
linux115

MesajSubiect: Plangere Turbatu   Dum 1 Mar - 18:51

Nick-ul tau:Mihay_Mihai
Nick-ul celui reclamat:TuRbAtU
Descriere:Da w6 degeaba,pentru ca iam zis ca sa ma duca un prieten la pd,avea pe altu in spate
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 2 Mar - 15:46

Nu fac parte din Police Department.
Sus In jos
ClauDyuu

Data de inscriere : 15/02/2015

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 2 Mar - 23:09

Nick-ul tau: ClauDyu
Nick-ul celui reclamat: DoRiNNN
Descriere: 1. Am trecut pe langa el si nu m-a sumat nu nimic , el sustine ca m-a somat, da corect poate ca m-a somat dar eu nu am vazut, atata minte nu ai trb sa fii aproape de un player sa vezi ce scrie, boon imi da wanted 2 el sustine in continuare ca m-a somat repet da poate m-a somat dar un am vazut TREBUIE SA FII LA O ANUMITA DISTATA SA VADA CELALALT PLAYER SOMATIA, + Jignire. Asa vorbeste un membru Police Departament, ce cauta asta in PD daca atata nu stie distanta de apreciere Smile)) VAI VAI. Arresturile astea ce fac din oameni
Dovezi (Screnshot / Video):1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Aici nu m-a somat mai sus nu avea cum sa scrie ca s-a intamplat pe loc, iar eu m-am oprit de i-am explicat si el sustinea ca m-a somat Smile)
2. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Aici o mica insulta, si credca omu e gay imi cere videocall Smile)) Periculos tipu feriti-va, ia munca in serios nu se joaca Smile)
Sus In jos
DoRiNNN

Data de inscriere : 19/11/2014
Localizare : Braila

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Lun 2 Mar - 23:24

1) Pentru prima data invata sa scrii corect romaneste ca nu esti chinez sau poate mai stii...
2) tu la dovada print ce vrei sa.mi arati ca erai deja la cnn si eu te.am somat aproape de ammu ? prietene uite aici cand te.am somat eram la un metru de tine asa ca nu ma lua pe mine cu distanta , tu arata.mi print cand erai aici daca apare mesaj , nu.mi face print cand erai la cnn si disparuse somatie de pe chat , nu ma lua cu de.astea.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
3) Prietene tu ai inceput cu insultele "retard" si o faceai pe vandame la 15 16 anisor , si ti.am propus sa vedem care din noi are 15 16 anisori si ca multi altii cand ai auzit de video te.ai dat la fund ca o pasarica , ma luai cu ts , n.am nevoie sa.ti aud vocea.

p.s : si pana la urma ce treaba are limbajul cu factiunea? vad ca si tu esti intr.o factiune si ai un limbaj foarte frumos , ai complaints pentru asta , atata timp cat imi fac bine treaba in PD daca sunt provocat e normal sa ripostez .
Sus In jos
Robert.B

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 3 Mar - 15:34

ClauDyuu a scris:
Nick-ul tau: ClauDyu
Nick-ul celui reclamat: DoRiNNN
Descriere: 1. Am trecut pe langa el si nu m-a sumat nu nimic , el sustine ca m-a somat, da corect poate ca m-a somat dar eu nu am vazut, atata minte nu ai trb sa fii aproape de un player sa vezi ce scrie, boon imi da wanted 2 el sustine in continuare ca m-a somat repet da poate m-a somat dar un am vazut TREBUIE SA FII LA O ANUMITA DISTATA SA VADA CELALALT PLAYER SOMATIA, + Jignire. Asa vorbeste un membru Police Departament, ce cauta asta in PD daca atata nu stie distanta de apreciere Smile)) VAI VAI. Arresturile astea ce fac din oameni
Dovezi (Screnshot / Video):1. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Aici nu m-a somat mai sus nu avea cum sa scrie ca s-a intamplat pe loc, iar eu m-am oprit de i-am explicat si el sustinea ca m-a somat Smile)
2. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  - Aici o mica insulta, si credca omu e gay imi cere videocall Smile)) Periculos tipu feriti-va, ia munca in serios nu se joaca Smile)

Nu primeste nimic.
Sus In jos
PuNcTu

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 3 Mar - 16:21

Nick-ul celui reclamat: Kazan
Descriere: Nu cunoaste regulamentul. Luci cine la trecut testele ?
Sus In jos
Kawai

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 3 Mar - 18:44

Nick-ul tau: Diana
Nick-ul celui reclamat: Mpa
Descriere: M-am omorat din senin .
Dovezi (Screnshot / Video) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Kawai

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   Mar 3 Mar - 20:16

Nick-ul tau: Diana.
Nick-ul celui reclamat: Whiteman
Descriere: Am primit wanted degeaba pentru ca l-am dat din greseala jos din NRG-ul de pd si inainte ca sa primesc wanted am dat alt + tab pentru ca aveam o treaba si cand intru iar ma pomenesc cu wanted 6
Dovezi (Screnshot / Video)

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Police Department - Reclamatii   

Sus In jos

Police Department - Reclamatii
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Inapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GTA Pro - Romania | Official Forum :: Factions :: Police Department-
Mergi direct la: